Kúpiť merino oblečenie – e-shop

Sprievodca výberom
merino oblečenia


Merino oblečenie  >  Ako vybrať merino oblečenie?

Ako vybrať merino oblečenie?

Pri nákupe merino oblečenia zvažujte:

  • pre koho chcete merino oblečenie kúpiť
  • pre aký typ športu, pohybu, na aký účel chcete merino oblečenie používať
  • vyberajte samozrejme podľa kvality prevedenia, značky a ceny

Prvým a klasickým dotazom pri výbere oblečenia je Pre koho to má byť? Existuje merino oblečenia pre mužov a ženy, pre deti a dospievajúcich, ale aj unisex oblečenie.

Čo sa týka športu, pre ktorý je merino oblečenie určené, tak neexistuje príliš veľa variánt. Napospol je merino oblečenie vhodné do chladnejšieho počasia, ideálne je teda merino prádlo na hory, lyžovanie, snowboard. Nevýhodou oproti syntetike je, že dlhšie schne. Ale toľko to nevadí, pretože sa v ňom aj tak cítite veľmi príjemne.

Kvalita prevedenia a cena ako výberové kritérium je bežná u akéhokoľvek druhu oblečenia.

Vyberte si merino oblečenie v internetovom obchode

Zdieľajte článok


Odporúčame merino oblečenie


Novinky

Merino pre bábätká

Úžasné vlastnosti merino vlny sa stále častejšie využívajú aj v oblečení pre bábätká a batoľatá. K dispozícii sú body, overaly, tričká a mnoho ďalšieho.

Vyskúšajte merino boxerky

Boxerky a ďalšia spodná bielizeň z merino vlny je mimoriadne vhodné pre priamy kontakt s telom. Oproti syntetike vyniká merino vlna priedušnosťou a dobrou reguláciou tepla z oboch strán.

Merino je merino! Aj v lete na hory

Merino oblečenie je ideálne aj pre letné športové aktivity. Zatiaľ čo v zime svojho používateľa zahrieva, v lete ho naopak chladí a ochraňuje pred prehriatím či prienikom UV žiarenia. Hodí sa pre dospelých aj detských športovcov.

Merino, alebo syntetika?

Merino oblečenie má prirodzené antibakteriálne účinky, preto sa v ňom budete cítiť dobre dlhšie ako v oblečení zo syntetiky. Avšak merino tiež dlhšie schne, s čím treba počítať.

všetky novinkyParse error: syntax error, unexpected ''http://www.xn--termoprdlo-obl' (T_CONSTANT_ENCAPSED_STRING), expecting ')' in /mnt/data/accounts/e/enti/data/www/merinooblecenieeu/templates/footer-cz.php on line 31