Kúpiť merino oblečenie – e-shop

Sprievodca výberom
merino oblečenia


Merino oblečenie  >  Chladné jarné dni prekonáte v merino nohaviciach

Chladné jarné dni prekonáte v merino nohaviciach

Pekné jarné počasie láka na športovanie vonku. Večer je už ale chladnejšie, a tak sa stále oplatí myslieť na spoľahlivú spodnú vrstvu oblečenia.

Funkčná bielizeň, napríklad nohavice z merino vlny, zaručuje vynikajúci odvod potu aj dobrú izoláciu proti následnému prechladnutiu (po ukončení športovej aktivity). Navyše je tento prírodný materiál – merino vlna vhodná aj pre alergikov a osoby s kožnými problémami.

100% vlna merino je ľahšia ako tradičná vlna a postará sa o vaše pohodlie

Merino vlna dobre izoluje proti chladu a udržuje telo v teple, aj keď navlhne. Výborne izoluje, reguluje telesnú teplotu, absorbuje a uvoľňuje vlhkosť. Nosením vlny priamo na telo zachováte telesnú teplotu aj pri náročných športových aktivitách. Zimomraví si ju však pochvaľujú aj v bežnom živote.

Takto charakterizujú merino oblečenie jeho užívatelia:

  • Príjemne sa nosí, má pekný vzhľad, zahreje, je tenké a ľahké.
  • Veľmi príjemný materiál, dobrý strih i spracovanie.
  • Môžem odporučiť, vyzerá dobre a je vhodné aj pre bežné nosenie, nielen pre šport.
  • V takýchto merino nohaviciach a prípadne aj tričku či mikine prekonáte chladné jarné dni v úplnej pohode.

 

Zdieľajte článokOdporúčame merino oblečenie


Ďalšie novinky

Merino pre bábätká

Úžasné vlastnosti merino vlny sa stále častejšie využívajú aj v oblečení pre bábätká a batoľatá. K dispozícii sú body, overaly, tričká a mnoho ďalšieho.

Vyskúšajte merino boxerky

Boxerky a ďalšia spodná bielizeň z merino vlny je mimoriadne vhodné pre priamy kontakt s telom. Oproti syntetike vyniká merino vlna priedušnosťou a dobrou reguláciou tepla z oboch strán.

Merino je merino! Aj v lete na hory

Merino oblečenie je ideálne aj pre letné športové aktivity. Zatiaľ čo v zime svojho používateľa zahrieva, v lete ho naopak chladí a ochraňuje pred prehriatím či prienikom UV žiarenia. Hodí sa pre dospelých aj detských športovcov.

Merino, alebo syntetika?

Merino oblečenie má prirodzené antibakteriálne účinky, preto sa v ňom budete cítiť dobre dlhšie ako v oblečení zo syntetiky. Avšak merino tiež dlhšie schne, s čím treba počítať.

všetky novinkyParse error: syntax error, unexpected ''http://www.xn--termoprdlo-obl' (T_CONSTANT_ENCAPSED_STRING), expecting ')' in /mnt/data/accounts/e/enti/data/www/merinooblecenieeu/templates/footer-cz.php on line 31