Kúpiť merino oblečenie – e-shop

Sprievodca výberom
merino oblečenia


Merino oblečenie  >  Merino ponožky pre nordic walking

Merino ponožky pre nordic walking

U ponožiek pre nordic walking je podľa odborníkov dôležitá najmä ich výška a hrúbka. Majú presahovať okraj topánky, perfektne sedieť na nohe a predchádzať pľuzgierom a odreninám.

Základným materiálom, používaným pri výrobe športových ponožiek, je stále bavlna alebo vlna. Pri dlhých trasách a v náročnejšom teréne dostávajú nohy veľmi zabrať, a nielen výber kvalitných topánok, ale aj ponožiek je skutočnou nutnosťou.

Thermo ponožky inSPORTline spĺňajú nároky všetkých druhov športov vrátane nordic walking. Sú vyrobené z merino vlny, polypropylénu s antibakteriálnymi iónmi striebra a elastanu Siltex. Majú špeciálne zóny proti otlakom, odvetrávacie kanáliky, zosilnenú pätu aj špici a dokonale sa vytvarujú podľa nohy.

Výrobky z merino vlny novozélandských oviec sú pre svoje unikátne vlastnosti medzi spotrebiteľmi čoraz viac žiadané. Dá sa do nich obliecť od hlavy až k päte, ale môžete si ich najprv otestovať práve na ponožkách.

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 30. 3. 2014


Odporúčame merino oblečenie


Ďalšie novinky

Merino, alebo syntetika?

Merino oblečenie má prirodzené antibakteriálne účinky, preto sa v ňom budete cítiť dobre dlhšie ako v oblečení zo syntetiky. Avšak merino tiež dlhšie schne, s čím treba počítať.

27. 5. 2016

Tipy na merino body oblečenie

Merino vlna je mimoriadne vhodná na body oblečenia, teda také, ktoré je v priamom kontakte s telom. Pochádza zo špeciálne vyšľachtených oviec, žijúcich v chladných oblastiach, preto je o veľa jemnejšie ako tradičná vlna.

16. 11. 2015

všetky novinkyParse error: syntax error, unexpected T_CONSTANT_ENCAPSED_STRING, expecting ')' in /mnt/data/accounts/e/enti/data/www/merinooblecenieeu/templates/footer-cz.php on line 31