Kúpiť merino oblečenie – e-shop

Sprievodca výberom
merino oblečenia


Merino oblečenie  >  Merino ponožky pre nordic walking

Merino ponožky pre nordic walking

U ponožiek pre nordic walking je podľa odborníkov dôležitá najmä ich výška a hrúbka. Majú presahovať okraj topánky, perfektne sedieť na nohe a predchádzať pľuzgierom a odreninám.

Základným materiálom, používaným pri výrobe športových ponožiek, je stále bavlna alebo vlna. Pri dlhých trasách a v náročnejšom teréne dostávajú nohy veľmi zabrať, a nielen výber kvalitných topánok, ale aj ponožiek je skutočnou nutnosťou.

Thermo ponožky inSPORTline spĺňajú nároky všetkých druhov športov vrátane nordic walking. Sú vyrobené z merino vlny, polypropylénu s antibakteriálnymi iónmi striebra a elastanu Siltex. Majú špeciálne zóny proti otlakom, odvetrávacie kanáliky, zosilnenú pätu aj špici a dokonale sa vytvarujú podľa nohy.

Výrobky z merino vlny novozélandských oviec sú pre svoje unikátne vlastnosti medzi spotrebiteľmi čoraz viac žiadané. Dá sa do nich obliecť od hlavy až k päte, ale môžete si ich najprv otestovať práve na ponožkách.

Zdieľajte článokOdporúčame merino oblečenie


Ďalšie novinky

Merino pre bábätká

Úžasné vlastnosti merino vlny sa stále častejšie využívajú aj v oblečení pre bábätká a batoľatá. K dispozícii sú body, overaly, tričká a mnoho ďalšieho.

Vyskúšajte merino boxerky

Boxerky a ďalšia spodná bielizeň z merino vlny je mimoriadne vhodné pre priamy kontakt s telom. Oproti syntetike vyniká merino vlna priedušnosťou a dobrou reguláciou tepla z oboch strán.

Merino je merino! Aj v lete na hory

Merino oblečenie je ideálne aj pre letné športové aktivity. Zatiaľ čo v zime svojho používateľa zahrieva, v lete ho naopak chladí a ochraňuje pred prehriatím či prienikom UV žiarenia. Hodí sa pre dospelých aj detských športovcov.

Merino, alebo syntetika?

Merino oblečenie má prirodzené antibakteriálne účinky, preto sa v ňom budete cítiť dobre dlhšie ako v oblečení zo syntetiky. Avšak merino tiež dlhšie schne, s čím treba počítať.

všetky novinkyParse error: syntax error, unexpected ''http://www.xn--termoprdlo-obl' (T_CONSTANT_ENCAPSED_STRING), expecting ')' in /mnt/data/accounts/e/enti/data/www/merinooblecenieeu/templates/footer-cz.php on line 31