Kúpiť merino oblečenie – e-shop

Sprievodca výberom
merino oblečenia


Merino oblečenie  >  Hitom termo oblečenia sú novinky z merino vlny

Hitom termo oblečenia sú novinky z merino vlny

Vlna z austrálskej ovce merino má výnimočné termoregulačné vlastnosti. Do zimy je merino bielizeň a oblečenie skvelou voľbou.

Merino oblečenie vyrába rad známych značiek. V e-shopoch a kamenných obchodoch je veľký výber zimného termo oblečenie z merina. Ak hľadáte darček na Vianoce pre outdoor nadšencov, lyžiarov, alebo horských turistov, je merino oblečenie výborný nápad.

Pre mužov mikinu, pre ženy termo nohavice

Zahrejte svojho miláčika! Kúpte mu merino termo oblečenie. Pre mužov odporúčame mikinu s dlhým zipsom.

Pánska thermo mikina Brubeck MERINO - dlhý zips

Za všetky hovorí táto recenzia z Heureka.sk:

"Dlho som hľadal 2.vrstvu v takej kvalite a hlavne tenkosti akú poskytuje táto mikina. Určite by som tento produkt odporučil, pretože Brubeck patrí medzi popredných výrobcov funkčného prádla."

Doplníme len, že mikina je vhodná ako 2. vrstva vďaka špičkovej vlne Merino a schopnosti odvodu potu a vďaka jej výborným termoizolačným vlastnostiam. Predáva sa vo veľkostiach od M po XXL.

A pre ženy dlhé termo nohavice tiež od značky Brubeck. Tie majú tiež dokonalý odvod potu a predovšetkým výnimočnú schopnosť zahriatia a termoregulácie. Sú ideálne pre chladné zimné obdobie.

Dámske thermo nohavice extreme Brubeck MERINO dlhé

Predávajú sa vo veľkostiach od S po XL.

Tak čo, komu urobíte na Vianoce radosť a zahrejete ho novým kúskom do šatníka?

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 21. 11. 2014


Odporúčame merino oblečenie


Ďalšie novinky

Merino, alebo syntetika?

Merino oblečenie má prirodzené antibakteriálne účinky, preto sa v ňom budete cítiť dobre dlhšie ako v oblečení zo syntetiky. Avšak merino tiež dlhšie schne, s čím treba počítať.

27. 5. 2016

Tipy na merino body oblečenie

Merino vlna je mimoriadne vhodná na body oblečenia, teda také, ktoré je v priamom kontakte s telom. Pochádza zo špeciálne vyšľachtených oviec, žijúcich v chladných oblastiach, preto je o veľa jemnejšie ako tradičná vlna.

16. 11. 2015

všetky novinkyParse error: syntax error, unexpected T_CONSTANT_ENCAPSED_STRING, expecting ')' in /mnt/data/accounts/e/enti/data/www/merinooblecenieeu/templates/footer-cz.php on line 31